Відділ освіти, молоді та спорту Любешівської Районної Державної Адміністрації

Працівники відділу освіти, молоді та спорту Любешівської РДА взяли участь у Всеукраїнській акції “Майбутнє лісу у твоїх руках”

Цими днями у лісових масивах, що належать до фонду державного підприємства «Любешівське ЛМГ», активно проводяться лісокультурні роботи. В тому, що садити дерева не тільки призначення людини, а й велике для неї задоволення переконуєшся, коли спостерігаєш за цим процесом. 16.04.2018 року енергійно, азартно, з посмішками на обличчях висаджували тендітні, крихітні саджанці сосонок працівники відділу освіти, молоді та спорту Любешівської райдержадміністрації (головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Свищ Н. Р., методист РМК Посохова З. Р. та завідувач районної ПМПК Жилко Т. Б.), Залізницької ЗОШ І-ІІІ ст. ім. І. Пасевича,  які на пропозицію держлісгоспу взяли участь у залісненні ділянки в селі Залізниця в урочищі "Седченське" (ДП "Любешівське ЛМГ" Залізницьке лісництво). Загалом учасниками акції було висаджено близько 2 га лісових культур.
Короткий інструктаж працівників лісгоспу – і всі цілком професійно користувалися мечем Колесова, яким робиться лунка для рослин, акуратно ущільнювали ґрунт навколо маленьких рослинок, які тільки формою хвої видавали, що це – сосна. Запорукою того, що рослини добре приживуться, були і хороший настрій працівників, і сприятлива погода.
 « повернутися до списку новин