Відділ освіти, молоді та спорту Любешівської Районної Державної Адміністрації

Дізнайтесь де саме Ви будете проходити ЗНО!

Львівським регіональним центром оцінювання якості освіти здійснено розподіл учасників ЗНО за пунктами проведення у Волинській, Львівській та Рівненській областях.

Учасники, зареєстровані для проходження зовнішнього незалежного оцінювання, матимуть можливість роздрукувати запрошення-перепустки, де буде вказана адреса пунктів проведення ЗНО на обрані предмети тестування.

Для цього необхідно зайти на «Інформаційну сторінку учасника ЗНО» (за номером сертифіката та пін-кодом, який є у ньому) через сайт УЦОЯО чи сайт Львівського регіонального центру оцінювавння якості освіти.

Нагадуємо, що допуск учасників у пункти проведення ЗНО здійснюється у дні проведення тестувань з 10.15 год. до 10 год.50 хв.  за наявності:

• документа, що посвідчує особу (паспорта, ІD картки тощо),
  • Сертифіката;