Відділ освіти, молоді та спорту Любешівської Районної Державної Адміністрації

В РАЙОНІ ВІДБУВСЯ СЕМІНАР ВЧИТЕЛІВ ІСТОРІЇ

19 квітня на базі відділу освіти Управління гуманітарної політики Любешівської селищної ради відбувся семінар вчителів історії на тему «Використання дидактичних ігор на уроках історії та правознавства». Адже саме дидактичні ігри є однією з  складових сучасного освітнього процесу та активізують пізнавальний інтерес учнів до навчання.  Модератором заходу була Посохова Людмила Михайлівна, яка зі своїми однодумцями звернули основну увагу на важливості дидактичних ігор у навчанні та створення цікавої атмосфери на уроках історії та правознавства.  Презентувала свій досвід з проблеми використання дидактичних ігор та продемонструвала фрагменти уроків  Котик Світлана Михайлівна, вчитель історії ЗЗСО «Березичівський ліцей».   Шкльода Наталія Іванівна, вчитель історії ОНЗ «Люб’язівська ЗОШ І-ІІІ ст.» ознайомила колег з питанням використання ігрових технологій за допомогою інтернет -ресурсів. Використання OR-кодів в освітньому процесі та технологія творення підручника з історії України волинських авторів – проблеми, які запропонувала для обговорення голова РМО вчителів історії та правознавства Бас Марія Петрівна.  На заході виступали учні, які брали участь у захисті наукових робіт слухачів МАН (відділення «історія») із ЗЗСО «Деревківський ліцей» та  ОНЗ «Люб’язівська ЗОШ І-ІІІ ст.». Також ділились досвідом роботи у МАН їхні наставники.  Учасники семінару зазначили, що захід був досить продуктивним та корисним для подальшої професійної діяльності вчителів історії.