Відділ освіти, молоді та спорту Любешівської Районної Державної Адміністрації

Школярі Волині

Учні закладу загальної середньої освіти "Деревківський ліцей" , об'єднані у рій "Нащадки козаків", єдині з Волині взяли участь у Всеукраїнському військово-патріотичному вишколі "Джура-Прикордонник". Цього року він відбувався на базі Кінологічного навчального центру у м. Великі Мости, що на Львівщині.

Упродовж тижня діти, на чолі зі своїми наставниками, Людмилою Плюсик і Тетяною Михалик, активно брали участь у різних заняттях, зустрічах із прикордонниками. Вони жили в казармах, тож мали змогу відчути справжню солдатську атмосферу. Для школярів проводилися навчальні стрільби, лекції по вогневій підготовці, різні практичні заняття щодо правильного поводження зі зброєю та вишколу службових собак.

Юні патріоти повернулися додому з відзнакою одного із найзразковіших та найдисциплінованіших роїв та подарованим прапором від Всеукраїнського вишколу "Джура-Прикордонник".